امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محجوب: انگیزه بالایی در بازی‌های آسیایی 2014 دارم
جواد محجوب در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، قبل از اعزام به بازی‌های آسیایی اینچئون افزود: همه تلاشمان را برای نتیجه گرفتن در بازی‌های آسیایی انجام داده‌ایم مدت‌هاست که در اردو هستیم و فشار تمریناتمان بسیار بالا بود برای بازی‌های آسیایی انگیزه بسیار بالایی دارم و می‌روم که با تمام توان روی تاتامی بجنگم.

وی اضافه کرد: چهار کیلوی دیگر هم باید تا قبل از شروع مسابقات کم کنم که با توجه شرایط فعلی کار سختی نیست، چند مرحله اردویی که در استان خراسان رضوی و خراسان شمالی برگزار شد روحیه‌ام را بالا برد.

محجوب خاطرنشان کرد: جودو ورزشی است که نمی‌توانی بگویی اگر در دور نخست بازی را واگذار کردم در دور دوم فرصت دارم و جبران می‌کنم در این ورزش از ثانیه اولی که وارد مبارزه شدی باید با تمام وجود بجنگی امیدوارم با یک نمایش خوب در اینچئون از آبروی جودوی ایران دفاع کنیم و بتوانیم مزد زحماتمان را بگیریم از همه مردم می‌خواهم برایمان دعا کنند.

انتهای‌پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: