امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاسمی‌نژاد: روی تاتامی اینچئون شش دانگ خواهم بود
امیر قاسمی‌نژاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار کرد: برای اولین بار است که در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کنم زیرا دوره قبل سرباز بودم و به بازی نرسیدم این موضوع هم استرس من را تا حدودی بالاتر برده، هم اینکه انگیزه مضاعفی به من داده است، برای موفقیت باید شش دانگ باشی و از همه نظر چه روحی چه فیزیکی با تمام قوا روی تاتامی حاضر شوی که من می‌خواهم در اینچئون این چنین باشم.

وی ادامه داد: تیم جوان و خوبی داریم و با بچه‌ها هم قسم شده‌ایم که از آبروی جودو ایران دفاع کنیم، فدراسیون هم در حد توان شرایط خوبی را برای تمرینات و آماده‌سازی ما در بازی‌های آسیایی انجام داد و امیدوارم بچه‌ها نمایش خوبی در اینچئون داشته باشند.

وی که به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان روسیه بازگشته بود در خصوص این پیکارها و باخت زودهنگام خود گفت: در این رقابت‌ها از نظر آمادگی بدنی فوق‌العاده بودم، پس از قرعه کشی فکر می‌کردم بعد از پیروزی در دور اول باید به مصاف رقیب مغولستانی بروم و از شب قبل مبارزه وی را آنالیز می‌کردم اما روز مسابقه وقتی متوجه شدم حریف مغولی باخته و من باید با نماینده برزیل مبارزه کنم غافلگیر شدم، این رقیب من به دلیل قد کوتاهی که داشت هیچ تکنیکی نمی‌خورد و فقط باید به واسطه اخطار بر وی پیروز می‌شدی من سر اخطار از وی گرفتم و فکر می‌کنم اگر 10ثانیه مبارزه بیشتر طول می‌کشید برنده از تاتامی بیرون آمدم اما باختم و امیدوارم درسی برای من شده باشد تا در اینچئون جبران کنم.

قاسمی‌نژاد اعلام کرد: شناخت خوبی از حریفانم دارم اما سختی کار رشته ورزشی جودو این است که مبارزه‌ها تا مرجله یک هشتم به فاصله 5دقیقه از هم برگزار می‌شود و این بسیار جودوکار را خسته می‌کند، اما در بازی‌های آسیایی با تمام وجود مبارزه خواهم کرد و بسیار دوست دارم مدال بگیرم.

انتهای‌پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: